Jälgi meid:


Twitter Facebook
Soovitame:

Kohaletoimetamine

Fotomeene.ee internetipoes algavad kohaletoimetamise hinnad alates 0.- eurost.

Valida saate 2 erineva kohaletoimetamise viisi vahel:

1. SmartPOST - hind EUR 5.00

Tellimust sooritades määratlege, millisesse SmartPOSTi pakiautomaati Teie pakk saata (lisage vastav info tellimuse käigus kommentaari väljale). Peale teiepoolse informatsiooni kättesaamist toimetab www.fotomeene.ee internetipoe meeskond Teie tellitud toote SmartPOSTile käitlemiseks. Teile saabub SMS või e-mail paki jõudmise kohta Teie poolt määratletud SmartPOSTi pakiautomaati. Kui pakiautomaati pole valitud, siis saadetakse tellimus kohaletoimetamise aadressile kõige lähemal asuvasse pakiautomaati.

 

Rohkem informatsiooni SmartPOST teenuste ja pakiautomaatide asukohtade kohta: http://www.smartpost.ee

smartpost

2. Tulen kaubale ise järele - Tallinn või Tartu, hind EUR 0,00

Tellimise käigus, kui valite kohaletoimetamise viisiks "Tulen kaubale ise järele", ei maksa kohaletoimetamine teie jaoks midagi, sest tulete kaubale ise järele meie vahel eelnevalt kokkulepitud kohta. 

Kui valite kohaletoimetamise viisiks 
"
Tulen kaubale ise järele", siis peate ootama meiepoolset e-maili või telefonikõnet, mis teavitab teid, et teie tellimuse staatus on "Täidetud" ning saate oma kaubale järele tulla. E-maili saadame e-posti aadressile, mille olete sisestanud oma konto andmetesse.

Kaubale saab järele tulla Tallinna esindusse (Kunderi 8a / Tartu mnt.35), või Tartu esindusse (Riia 130)

PS!  Kui ei tule täpsustavat kommentaari, millisest esindusest soovite tellimuse kätte saada, meilil info@fotomeene.ee või tellimuses,  tehakse tellimus valmis Tallinnas.

Rohkem informatsiooni: "Tellimine"

Kui pikk on tarneaeg?

Tarneaeg sõltub eelkõige kauba olemasolust Fotomeene.ee laos. Kaupade olemasolu kohta annab eelinformatsiooni soovitud kauba kirjelduses sisalduv
 staatus ("Saadavus") "Laos" või "Pole saadaval".

Saadaval toodete puhul saadame paki teele 2-3 tööpäeva jooksul pärast tellimuse eest tasumist. Reeglina on e-poes olevad tooted ka kohapeal olemas. Tellimisel toodete puhul on orienteeruv tarneaeg 2-4 nädalat. Võimalikest kõrvalekalletest nimetatud tarneaegadest teavitame teid viivitamatult.

PS! Kui eelnimetatud kohaletoimetamise viisidest ei sobi teile kumbki, siis palun teavitage meid e-posti teel: info@fotomeene.ee ja leiame lahenduse, kuidas tellimus teieni toimetada.

Kindlasti planeerime tulevikus kohaletoimetamise viise juurde lisada.

Kõik lisaküsimused, kommentaarid ning muud soovitused on oodatud meie e-posti aadressile: info@fotomeene.ee.

Aitäh kasutamast Fotomeene.ee teenuseid!

© fotomeene.ee | +372 58235349 | info@fotomeene.ee
Made by BluCloud
Made by BluCloud